Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

bashkia e lezhes

Tërmeti në Lezhë, bashkia jep informacion dhe vë në dispozicion një numër telefoni

Menjëherë pas lëkundjeve të tërmetit të cilat goditën mbrëmjen e sotme qytetin e Lezhës, bashkia e këtij qyteti ka reaguar duke dhënë informacionet e...

Bashkia e Lezhës jep njoftimin e rëndësishëm: Priten reshje të shumta shiu, mund të rrezikojnë familjet me shtëpi në zona me rrisk të lartë

Bashkia e Lezhës ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët në lidhje me motin që pritet të “pushtojë” Shqipërinë në ditët në vijim....

Në garë me Pjerin Ndreun, KQZ pranon kërkesën e Ndocajt: Të hapen kutitë në Lezhë

Pas ankimimit të ish deputetit Eduard Ndocaj për hapjen dhe rinumërimin e 11 kutive në Bashkinë e Lezhës, përfaqësuesit e PS në KQZ e...

Frokaj kërkon të rimarrë në dorën frenat e Bashkisë, pritet vendimi i madh

Fran Frrokaj, kryebashkiaku i Lezhës ka apeluar masën e sigurisë “arrest shtëpie” vendosur javë më parë nga Gjykata e Lezhës. Frrokaj...

SKANDAL në bashkinë e LEZHËS: 700 punonjës muaj të tërë pa marrë rrogat, flet Fran Frrokaj: Hera e parë që ndodh…

Skandal në bashkinë e Lezhës. Rreth 700 punonjës nuk kanë marrë rrogat prej muajsh.   Nisur nga denoncimet e shumta bërë...

Lajmet e fundit