Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

bashkia e kavajes

Ish-kandidati i LSI për Bashkinë e Kavajës i bashkohet Partisë Socialiste, Veliaj: Të gjithë e dinë që kjo është familja ku dëgjohesh dhe të...

Në zgjedhjet e 2017, Maksim Kona kandidonte për kryetar Bashkie të Kavajës nga radhët e LSI-së, por sot ai ka zgjedhur Partinë Socialiste dhe...

Kryebashkiaku i PD s’e ka hallin te protesta, ja ç’ka bërë sot (FOTOT)

Kryebashkiaku i PD në Kavajë, Isa Sakja, ndryshe nga demokratët e tjerë të cilët sot kanë bërë apel për qytetarët që t’u bashkohen protestës...

Bashkia e Kavajës jep me qira 43000 m2 tokë në momente rotacioni

Bashkia e Kavajës ka mbajtur në datën 10 korrik në ambientet e sa një procedurë për Dhënie me Qera të pasurisë “Tokë e pafrytshme...

Meta: CV-në e këtij kandidati do ta kishte zili edhe një qytet i zhvilluar i Bashkimit Evropian

LSI i është futur seriozisht zgjedhjeve për Kavajën dhe synon të marrë bashkinë me kandidatin Makism Kona. Ish-kreu LSI Ilir Meta, e...

Lajmet e fundit