Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

bashkia e fierit

Publikohet dëshmia e Armando Subashit, ja si u dhanë paratë e inceneratorit për “truall” kur prona ishte “tokë arë”

Armando Subashi, kryebashkiaku socialist i Fierit, është një ndër personat që është marrë në pyetje nga SPAK, pasi ka dijeni për impiantin e trajtimit...

Bashkia e Fierit njofton qytetarët: Për të kursyer energjinë elektrike, do kufizojmë furnizimin me ujë

Bashkia e Fierit njofton të gjithë qytetarët e saj se për shkak të situatës së vështirë energjitike, në bazë të një plani të mirëmenduar...

Denoncime të kompanive humbëse dhe kallëzime/ SPAK merr në dorë 65 TENDRA, në “skaner” lavanderia e QSUT dhe Bashkia FIER

Prokuroria e Speciale SPAK, ka marrë në dorë 65 tendera në gjithë vendin, të cilët dyshohet se kanë shkelje dhe abuzime të rënda në...

“SPAK nuk ka ardhur kurrë”, Armando Subashi reagon për deklaratat e Petro Koçit: Deputeti nuk ka akuzuar bashkinë, të hetohen të gjithë ata që...

Kryebashkiaku i Fierti Armando Subashi ka reaguar për herë të parë pas akuzave të deputetit Petro Koçi, i cili ka deklaruar më herët se...

SPAK zbarkon në Bashkinë e Fierit, prokurorët marrin dosjet e tenderave të firmosur nga Armando Subashi

Prokurorët e SPAK kanë zbarkuar sot në Bashkinë e Fierit. Newsbomb.al mëson nga burimet se prokurorët kanë marrë tre dosje që kanë lidhje me...

Kryetari i PD në Fier i del në krah Petro Koçit: Jam dakord dhe e mbështes plotësisht, SPAK duhet të zbresë në Fier

Kryetari i Partisë Demokratike në Fier, Luan Baçi, me anë të një postimi në rrjetet sociale i ka dalë në krah ish-zv.ministrit Petro Koçi,...

Transportoi familjen e infektuar, ja kush është shoferi që kërkonte Bashkia e Fierit (EMRI)

Bashkia e Fierit ditën e djeshme ka nxjerrë njoftimin për të gjetur shoferin i cili ka transportuar familjen e Eduart Sulo, që janë të...

Lajmet e fundit