Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Bashkia Durres

PD-LSI bashkojnë votat në Durrës dhe rrëzojnë buxhetin e Bashkisë

Vangjush Dako nuk ka arritur të mbledhë votat e nevojshme nga Këshilli Bashkiak për miratimin e buxhetit për vitin 2017, ndonëse e ka quajtur...

PD protestë para bashkisë së Durrësit, kërkohet dorëheqja e Dakos

Partia Demokratike ka organizuar sot një protestë përpara bashkisë së Durrësit ku ka kërkuar dorëheqjen e kryebashkiakut Vangjush Dako. Deputetët dhe...

Ofertë pune për Lul Berishën, reagon Bashkia Durrës: Është procedurë e zakonshme

Pasi BIRN zbuloi sot vendimin e Gjykatës së Apelit për lirimin e ish -kreut të bandës së Durrësit, Lulzim Berisha, për të cilin vetë...

Vangjush Dako i garanton punë në Bashki Lulzim Berishës (Zbardhet vendimi)

TEKSI I DOKUMENTIT Karakteristike familjare e leshuar me date 08.07.2016 nga Kryetari i Bashkise Durres Z. Vangjush Dako, ne te cilen gjen pershkrim gjendja...

VOA: Vangjush Dako, ofertë pune për Lulzim Berishën

Zeri i Amerikes njofton ne faqen zyrtare se: Lirimi me kusht i ish kreut të së ashtuquajturës “Banda e Durrësit” është përcjellë me akuza...

Ndryshimet në plazhin e Durrësit, si do të ndryshojë rruga kryesore

https://www.youtube.com/watch?v=Yr-Mk4pyBVE

Lajmet e fundit