Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

bashkeshortja

Vdekja e Enea Ftoit, e shoqja apelon për ndihmë: Do vras veten, fëmijët disa ditë pa ngrënë

Pak kohë pas vdekjes së Enea Ftoit në Komisaritain e Korçës, pasi dyshohet se është dhunuar nga efektivët e policisë, bashkëshortja e tij, Entela...

Rrënqeth bashkëshortja e aktorit të ‘Ertugrul’: Të humba në ditën që të njoha

Aktori i ‘Ertugrul’, Arda Oziri, ndërroi jetë pak ditë më parë në një aksident me motor i cili përfundoi me pasoja fatale për 36-vjeçarin....

Gruaja gjen të shoqin të varur me litar/ Ja çfarë thotë policia

Një 60 vjeçar është gjetur i pajetë në banesë nga bashkëshortja e tij. 60-vjeçari nga Dropulli me iniciale DH. P është...

Artan Hoxha në një rrëfim ndryshe: Bashkëshortja gazetare dhe djali…

Gazetari investigativ Artan Hoxha është shfaqur ndryshe në një rrëfim për familjen e tij. I ftuar në emisionin “Vila 24” në News 24 Hoxha...

Arrestimi i Milaim Zekës, reagon bashkëshortja

Pas arrestimit të deputetit Milaim Zeka, ka reaguar bashkëshortja e tij Edlira Qefalija. Zeka akuzohet për veprën penale “Mashtrim” dhe “Shmangie nga tatimi”. ...

Veliaj: Ajola super në gatim, por unë ha…

Kreu i Bashkisë, Erjon Veliaj ishte sot i ftua në emisonin “Vila 24” në News24. Përveç punës dhe projekteve në bashki, Veliaj ka folur...

Lajmet e fundit