Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

bashkeshortja

I qëndroi pranë në 61 ditët e përballjes me Covid, ish-deputeti dedikim bashkëshortes për përvjetor: Një vit më parë dukej e pamundur…

Ish-deputeti Andi Përmeti ishte një nga ligjvënësit shqiptar që e kaloi shumë rëndë Covid-19. Ai u infektua dhe për 61 ditë luftoi me virusin,...

Efektivi ndihmonte bashkëshortin e dhunshëm që të merrte fëmijët nga gruaja, reagon policia e Berati: Efektivi u pezullua nga detyra, vijon…

Policia e Beratit ka reaguar në lidhje me denoncimin e bërë dje në “Fiks Fare”, ku një grua dhunohej nga bashkëshorti, teksa akuzonte edhe...

U fut në shtëpinë e vëllait të madh, bashkëshorti i Palomës tregon për eksperiencën e re të gruas së tij: I kam thënë shko...

Bashkëshorti i gazetares së Njohur, Palomës ka folur në lidhje me hyrjen e saj në “Big Brother Vip”.  Alandy ndonëse me nota humori ka...

Humbi jetën nga Covid, bashkëshortja e mjekut të Kombëtares shuan dyshimet: Kishte marrë të dyja dozat e vaksinës, mbante dy maska

Ylli Mihali, fizioterapist i Kombëtares shqiptare, humbi jetën një muaj më parë pasi nuk e fitoi dot betejën me Covid-19. I intubuar në spital...

Ish burri bashkë me vëllain rrahin ish bashkëshorten në lokal, plagosin me thikë dhe një 33-vjeçar në Gjirokastër (DETAJE)

Policiia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Gjirokastër, ku mbeti i plagosur një 33-vjeçar. Policia njofton se janë shpallur në kërkim...

VIDEO/ Adriatik Llalla i “arratisur” në Romë, gruaja e tij i ngre gishtin e mesit gazetarëve në prani të fëmijës

Ditën e sotme Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dënoi me 2 vite burg ish-Kryeprokurorin Adriatik Llalla, me këtë të fundit...

Bashkëshortja i kërkoi ta rrihte, burri bën për spital të dashurën 24-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi ku një burrë që tradhtonte gruan e tij ka dhunuar të dashurën e tij. Sipas informacioneve të...

Portret familjar, Labinot Gashi publikon FOTON e ëmbël me bashkëshorten dhe vajzën

Pak muaj më parë moderatori i njohur Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij Qëndresa u bënë prindër të një vajze. Që...

‘Ishte kokëfortë dhe më refuzoi’, këngëtari shqiptar rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshorten

Rreth dy javë më parë këngëtari shqiptar Albatrit Muqiqi u bë baba për herë të dytë, pasi bashkëshortja solli në jetë binjakët. ...

Vdekja e Enea Ftoit, e shoqja apelon për ndihmë: Do vras veten, fëmijët disa ditë pa ngrënë

Pak kohë pas vdekjes së Enea Ftoit në Komisaritain e Korçës, pasi dyshohet se është dhunuar nga efektivët e policisë, bashkëshortja e tij, Entela...

Lajmet e fundit