Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

bashkeshortja linda

Dorë për dore me Zahon dhe bashkëshorten Linda, Rama vendos lule në varrin e Papës shqiptar, i shoqëron ish-ministri i Brendshëm (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Romë, Itali, ku po zhvillon disa takime të rëndësishme në kuadër të 30 vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve...

Lajmet e fundit