Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

bashkeshortja e rames

Linda Rama mesazh bashkëshortes së presidentit të Ukrainës: Ju dhe populli juaj jeni shembull rezistence për të mos rënë në kurthet e së kaluarës

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama i ka dërguar një mesazh bashkëshortes së presidentit të Ukrainës, Olena Zelensky. Ajo thotë se familja Rama...


Lajmet e fundit