Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

bashkeshortja e presidentit

Linda Rama mesazh bashkëshortes së presidentit të Ukrainës: Ju dhe populli juaj jeni shembull rezistence për të mos rënë në kurthet e së kaluarës

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama i ka dërguar një mesazh bashkëshortes së presidentit të Ukrainës, Olena Zelensky. Ajo thotë se familja Rama...


Lajmet e fundit