Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

bashkeshortin

“Na ore, ça i bën çupës”, me dorën tek të pasmet, Rezarta Shkurta ndan foto nga momentet intime me bashkëshortin

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë...

Lajmet e fundit