Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

bashkeshorti

E reja u hodh nga ballkoni pas debatit me burrin, Gjykata e Durrësit lë në burg bashkëshortin (EMRI)

Gjykata e Durrësit vendosi sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Alfred Gjinin, i cili akuzohet për “shkaktim vetëvrasjeje" Mësohet se 31 vjeçari Gjini...

S’do t’ia dijë për kritikat, Adelina Tahiri shfaqet në momente intime me bashkëshortin (FOTO)

Adelina Tahiri është një ndër personazhet, e cila njihet për veshjet e shtrenjta në daljet e saj publike. Këngëtarja here pas here poston foto, ku...

Festoi ditëlindjen në një tavolinë me burrin dhe ish-burrin, gazetarja shqiptare: Mund ta duash prap ish-in, dashuria mbetet gjithmonë

Sipërmarrësja dhe gazetarja, Silva Baltadori, disa ditë më parë festoi ditëlindjen e saj dhe ajo që habiti të gjithë ishte fakti se ish-bashkëshorti i...

Rudina Hajdari flet për “krisjen” me bashkëshortin: Largësia sjell probleme, por e kemi kaluar për hir të vajzës

Pas humbjes në zgjedhjet e 25 prillit deputetja Rudina Hajdari u largua drejt Amerikës, ku u bashkua me të shoqin dhe vajzën e vogël. Ndonëse...

“Sa nxora kokën unë, polici më tha RESPEKTE”, aktorja Marjana Kondi rrëfen ngjarjen që i ndodhi me bashkëshortin: Më thoshte që të flija, por…

Marjana Kondi është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka folur së fundmi për jetën e saj private, ndërsa i...

Pas kthimit në SHBA, Rudina Hajdari rregullon marrëdhënien me bashkëshortin (FOTO)

Pas humbjes së zgjedhjeve të 25 prillit, deputetja Rudina Hajdari u nis drejt Amerikës. Ditën e djeshme në Kuvend, ku u shkarkua presidenti Ilir...

Me videon pasionante Rezarta Shkurta uron bashkëshortin: Të dua në çmenduri…

Marrëdhënia e Rezarta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin, gjithmonë ka qenë në qendër të portaleve rozë. Ndjekës të shumtë janë kuriozë të...

Detaje të reja nga vrasja e 20 vjeçares në Greqi, bashkëshorti zbulon çfarë dëgjoi nga biseda e autorëve

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 20 vjeçares Caroline në Greqi, e cila u ekzekutua brenda shtëpisë s ësaj në Glyka Nera.Burri...

Nata e parë në shtëpinë e burrit, Eni Çobani tregon momentin epik: Nëna e tij na vendosi të flemë të ndarë sepse….

Eni Çobani është një ndër figurat më të njohura dhe të dashura për ekranin shqiptar. Ajo njihet për natyrën e saj të rezervuar dhe...

Manastirliu kalon fundjavën me familjen, publikon foton krah vajzave dhe bashkëshortit

Pas fushatës dhe javës së gjatë të zgjedhjeve duket se ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë me familjen...

Lajmet e fundit