Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

bashkepunetori X

Video e Bashkëpuntorit X, reagon për herë të parë Rama: Nëse ky është aksion OPOZITAR, atëherë Lulzimi…

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë për videon e publikuar të Bashkëpuntorit X, ndërkohë që në shkrimin e tij nuk kanë...

Alibeaj ZBULON kush e ka përgjuar Agron Xhafajn: Nuk është as polic as Albert Veliu, është gazetar…

Enkelejd Alibeaj rrëfeu autorësinë e audio-përgjimit të bërë Agron Xhafajt. Alibeaj pranon se përgjimi nuk është bërë nga Albert Veliu, por nga...

Zbulohen detaje: Çfarë ka ndodhur sot me Albert Veliun, dëshmoi në Prokurorinë e Krimeve të Rënda dhe…

Albert Veliu, i njohur si “Bashkëpunëtori X” që Partia Demokratike pretendon se është i njëjti person në audio-përgjimin që flet me Agron Xhafajn, vëllan...

Flamur Noka: Ja pse dëshmia e ‘Bashkëpunëtorit X’ doli sot

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka thotë se dëshmia e Albert Veliut, u publikua sot nga PD, pasi ditën e djeshme kryeministri e quajti...

Në shtëpinë e Bertit të Abesë, ‘Bashkëpunëtori X’ pa punë dhe probleme me alkoolin

Albert Eqerem Veliu në qytetin e Vlorës njihet me nofkat Berti i Abesë, ose Babale. Por, përveç kësaj ai njihet në vendlindje edhe për...

“BOMBA” e BALLËS: PD e ka paguar “Bashkëpunëtorin X”. Skemë e pastër kriminale dhe mafioze. Situata është e rrezikshme (E PLOTË)

Në një deklaratë për media, kreu i Grupit Parlamenar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka hedhur akzua të forta ndaj Partisë Demokratike lidhur me...

Kush është VLONJATI Albert Veliu, dënuar në Itali për heroinë, dhe në Shqipëri për trafik makinash (DEKLARATAT E DYSHIMTA)

I dënuar në Shqipëri me 3 vite burg për veprën penale të falsifikimit dhe trafikimit të mjeteve motorrike, duket se Albert Veliu, i paraqitur...

Audio-përgjimi i Agron Xhafajt, i vërtetë apo jo? Ja si kanë votuar lexuesit në sondazhin e Newsbomb.al

Agron Xhafaj i kallëzoi në Prokurori 3 zyrtarët e PD për përgjim të rremë përmes manipulimit të provave e sajesës. Newsbomb.al përmes...

E BUJSHME/ Arrestohet BASHKËPUNËTORI X

Arrestohet “bashkëpunëtori X” i audio-përgjimit të publikuar nga PD. Burimet bëjnë me dije për newsbomb.al se ai është arrestuar në tentativë...

Lajmet e fundit