Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

bashkepunetoret

“Koka” e grupit u ekzekutua në Ekuador, Policia godet bashkëpunëtorët e Ergys Dashit në Slloveni: 11 të arrestuar dhe kokainë e sekuestruar

Në bashkëpunim me autoritetet italiane, policia e Koperit shkatërroi dy banda kriminale të organizuara ndërkombëtarisht, të përfshira në kontrabandën dhe trafikimin e sasive të...

Bënë kërdinë duke vjedhur, kapet lushnjari, në kërkim 3 bashkëpunëtorët: Morën 2 makina, autorë të 10 grabitjeve (VIDEO-DETAJE)

Një 42 vjeçar nga Lushnja është arrestuar pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh. Në kërkim janë shpallur 3  bashkëpunëtorët e tij....

Shkatërrohet banda ‘Baby Gang’ në Itali, arrestohet ‘kapoja’ shqiptar me dy bashkëpunëtorët

Shkatërrohet banda 'Baby Gang' e udhëhequr nga një shqiptar në Itali. Policia italiane ka vënë në pranga shqiptarin 24-vjeçar me iniciale...

Lajmet e fundit