Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

bashkebisedim

Sali Berisha foltore me shqiptarët në Itali: Rikthimi në pushtet i koalicionit të djathtë me rëndësi të madhe

Kryetari i Partisë Demokratike është duke mbajtur një bashkëbisedim me video-konferencë me shqiptarët në Itali. Të pranishëm në këtë takim, në vendin fqinj janë...

Edi Rama “negociator”?: Në mesditë bashkëbisedim me demokratët, nxjerr foton në mes të Lulit e Berishës

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar se ditën e sotme do të mbajë një bashkëbisedim me demokratët. Bashkëbisedimin Rama do ta mbajë “live” në facebook në...

“S’do e ndryshoja dot realitetin”, Rozana Radi tregon pengun e jetës

Këngëtarja e njohur e moderatorja Rozana Radi është ndër personazhet më të dashur të showbizit shqiptar. Së fundmi ajo në rrjetet sociale ka zhvilluar një...

‘Ju mirëpres të ndani me mua çdo shqetësim’, Basha: Në orën 18:00 bashkëbisedim live në Facebook

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, përmes një postimi në faqen zyrtare në 'Facebook', ka njoftuar se sot në orën 18:00 do të mbajë...

‘Rektori nuk është mbret që të mos shkarkohet’, Rama i jep përgjigjen EPIKE studentes: Nuk është, por…

Kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një  bashkëbisedim me studentë dhe pedagogë, mbi ecurinë e Paktit për Universitetin. Një studente mori...

Basha takim me pedagogët e universitetit Ismail Qemali: Buxheti për arsimin duhet të jetë 5%  

Kreu i opozitës Lulzim Basha, po zhvillon një takim me pedagogët  e Universitetit të Vlorës, ‘Ismail Qemali’ ku ai theksoi se buxheti për arsimin...

Sesioni i ri parlamentar, Gramoz Ruçi bashkëbisedim me gazetarët

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, zhvilloi një bashkëbisedim me gazetarët mbi analizën e sesionit të kaluar dhe prioritetet e sesionit të ri parlamentar. ...

Lajmet e fundit