Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

basha ik

Bashën e ‘masakrojnë’ në komente: Liro vendin, more në qafë demokratët se s’je për këtë punë

Një numër i madh ndjekësish të kryedemokratit Lulzim Basha në rrjetet sociale nuk kanë ngurruar të shprehin hapur pakënaqësitë për lëvizjet politike të tij,...

Skandal, kamera te kutia e votimit, a u përgjua vota e demokratëve dhe Berishës sot?

Dita e sotme ishte shumë e rëndësishme për Partinë Demokratike, pasi në të gjithë vendin u mbajt procesi për votimin për kryetarin e ri...

Incidenti në takimin e grupit “anti Basha”, themeluesi i PD-së largohet i mërzitur nga salla

Takimi i sotëm i grupit “anti Basha” në Partinë Demokratike, nuk ka shpëtuar pa incidente. Burimet thonë se një person që merrte pjesë në...

Basha apo Selami, kush do jetë i pari në fletën e votimit nesër

Dita e nesërme është një ditë vendimtare për Partinë Demokratike, pasi mbahen zgjedhjet për kryetarin e ri. Në fletën e votimit Basha do të...

Ish ministri zbulon skenarin sekret në PD, votat që do të marrë Basha dhe Selami në 22 korrik janë paracaktuar

Ish iministri Jashtëm dhe  ish-deputeti i Partisë Demokratike, Besnik Mustafaj, ishte i ftuar në një intervistë në televizionin “News24”, ka zbuluar disa prapaskena të...

Patozi prezanton platformën e tij më të re, “Lëvizja për ringritjen e PD”, i bashkohen edhe 3 deputetë

Ish nënkryetari i Partisë Demokatike, Astrit Patozi, nga qyteti i Korçës, ky ishte i pranishëm në një takim me bazën demokrate, ka prezantuar nisëm...

Patozi kalon çdo limit: Lulzim Basha është qen i rrahur përballë Edi Ramës, do fitojë kosheren por pa bletë

Gjatë emisionit “Kjo Javë”, në News 24, ish nënkryetari i Partisë Demokratike, dhe aktualisht një kunfështarëet më të ashpër të liderit Lulzim Basha, Astrit...

Lajmet e fundit