Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

basha aleatet

Aleatët zbulojnë rolin e METËS si NEGOCIATOR? Shehi: Presidenti do presë në takim edhe politikanë me PESHË NGA PD E PS. Datën e zgjedhjeve...

Ka përfunduar takimi i aleatëve të kryedemokratit Lulzim Basha me presidentin Ilir Meta. Në përfundim të takimit, në emër të grupit...

Basha mbledh aleatët një ditë pas protestës

Në selinë e Partisë Demokratike janë mbledhur sot aleatët opozitarë, një ditë pas protestës për largimin e qeverisë Rama. Takimi i Lulzim...

Basha paralajmëron ashpër Ramën: Nëse nesër tenton puçin, dije se kostoja do jetë e madhe

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në përfundim të mbledhjes me aleatët në selinë e PD-së, ka paralamëruar kryeministrin Edi Rama të mos shkelë...

Takimi i Bashës me aleatët zgjat vetëm 10 minuta

Për herë të tretë brenda ditës, Lulzim Basha u takua me aleatët në selinë e PD-së, takim që nisi rreth orës 21:05 dhe zgjati...

Pritej të fliste në çadër, por Basha mbledh me urgjencë aleatët, merret vendimi i rëndësishëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbledhur paptitmas aleatët opozitarë. Mbledhja e Bashës me aleatët ka nisur pak çaste më...


Lajmet e fundit