Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

bardhi

Kërkesa për shkarkimin e Zef Hilës, reagon PD: Edi Rama do të na përçajë

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili kërkoi shkarkimin e kryebashkiakut të Vuat të Dejës, Zef Hilës....

Bardhi i përgjigjet Ballës: Zgjohu nga gjumi, mjaft ëndërrove, Rama do përfundojë rrobaqëpes tek 313

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi i është përgjigjur kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Bardhi shprehet se...

Bardhi i PD në konferencë urgjente: Jemi kundër dhunës. Futja e bombave molotov, sajesë

Pak minuta para nisjes së protestës së opozitës, sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi është munduar të qetësojë zërat duke deklaruar se protesta...

‘Lleshaj një mbetje e komunizmit’, Bardhi padi ndaj ministrit: Duhet t’i thoni që…

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka dorëzuar sot një tjetër padi kundër Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Policisë për përdorimin e...

Protesta e opozitës, Bardhi: Llesh Kimiku sajoi skenarë me djegie makinash false

Partia Demokratike deklaron se makina e djegur përpara Parlamentit është skenar i ministrit Sandër Lleshaj. Sekretari i Përgjithshëm i PD,...

Përplasja në administratë, ministri e shkarkoi, DAP e rikthen në detyrë

Ministri i Drejtësisë Gazment Bardhi, më herët publikoi një urdhër ku shkarkonte nga detyra sekretaren e përgjithshme të ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxha për...

Lajmet e fundit