Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

bardhi

Kushtetuesja s’pranoi të shqyrtojë kërkesën e PD-së për Komision Hetimor, vjen reagimi i Bardhit: Akt i paprecedentë! Ndryshuan objektin e kërkesës

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar për vendimin e Gjykatës Kushtetuese, e cila nuk ka pranuar që të shqyrtojë kërkesën e PD...

Gazment Bardhi përjashtohet 5 ditë nga Kuvendi: Ka bërë veprime agresive dhe prishi pajisjet audio

Deputeti i Partisë Demokratike Gazment Bardhi është përjashtuar për 5 ditë nga Kuvendi pas përplasje që pati dy ditë  më parë me kryetaren e...

Padia e Rithemelimit për Portin e Durrësit, Bardhi mesazh deputetëve: Bëni opozitë të vërtetë, boll u tallët me shqiptarët!

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar pasi grupi i “Rithemelimit” deklaroi se ka dërguar në Gjykatën Kushtetuese një padi për aferën e...

“Për Lulin na ka marrë malli se qeshte më bukur nga ju”, Balla ironizon opozitën: Gazi me Palokën kanë nisur emisionin “Përputhen”, por nuk…

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, deklaroi se rritja e çmimeve ka bërë që qeveria shqiptare të marrë një serë masash për të ndihmuar...

Mblidhet Këshilli për mandatin e Xhaçkës, Bardhi: Socialistët do të marrin në mbrojtje ministren, PD do e çojë në Kushtetuese

Këshilli për Rregulloren, Mandatet dhe Imunitetin u mblodh mesditën e kësaj të mërkure për të diskutuar mbi raportet e opozitës dhe mazhorancës për ministren...

Alibeaj dhe Bardhi zbardhin bisedimet me Palokën: Takimi ishte konstruktiv e mirëkuptues, duhet të dalim me një kandidat fitues në zgjedhjet lokale

Kreu i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj dhe deputeti Gazment Bardhi kanë zbuluar detaje nga mbledhja e grupit, si dhe nga takimi sotëm...

E bullizuan se ka veshur xhaketën e njëjtë, reagon Bardhi: Unë nuk vij nga familje milionere, nuk blej rroba 10.000€ por ja jap nënës...

Bardhi është një ndër këngëtarët më të dashur të skenës shqiptare. Që prej fillimit, ai arriti të “vjedhë” zemrat e fansave me zërin unik...

Ronela Hajati zbulon dy reperët nga Kosova më të cilët do sjellë bashkëpunimin e radhës

Ronela Hajati ishte e ftuar sot në “Soiree” në ABC për të folur për albumin e saj të parë “Rron” si dhe për detaje...

PD i përgjigjet Gjiknurit për listat e hapura: Ndryshimi i njëanshëm i Kushtetutës është provë që Edi Rama vazhdon koalicionin me krimin e organizuar

PD i përgjigjet përfaqësuesit të mazhorancës në Këshillin Politik, Damian Gjinkurit, sa i përket hapjes së listave. Sekretari i përgjithshëm i...

Bardhi, Bylykbashi dhe Vasili dalin bashkë në konferencë: Tani që kërkuam hapje 100% të listave, Ramës i ka ikur gjuha, doli zbuluar

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, bashkë me Oerd Bylykbashin dhe Petrit Vasilin e LSI kanë dalë në një konferencë për shtyp lidhur...


Lajmet e fundit