Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Bardha Xhukellari

URGJENTE! 33-vjeçarja nga Pogradeci është 6-muajshe shtatzënë, por me Covid; duhet operim në Turqi që të shpëtojë

Çdo ditë po konstatojmë që numri i grave që janë shtatzënë dhe të prekura me Covid sa vjen e rritet. E fundit është një...

Lajmet e fundit