Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Bardh Spahia

Bardh Spahia pranon humbjen ndaj PS: E keqja fitoi një betejë, por lufta vazhdon!

Kandidati për deputet në listën e PD-së për qarkun e Shkodrës, Bardh Spahia ka marrë mbi 7200 vota në këto zgjedhje, por duke qenë...

Mbyllet “Shkodra”, PS merr 3 mandate, Ilir Beqaj nuk thyen dot herësin dhe mbetet jashtë Parlamentit; Te PD “digjen” Bardh Spahia e Nard Ndoka

Qarku i Shkodrës ka mbyllur mëngjesin e sotëm procesin e numërimit të votave preferenciale për secilin kandidatë të gjithë partive që garuan në 25...

Ish-deputeti i PD-së kërkon SHKARKIMIN e Mira Rakacollit, i publikon FOTON në mbledhjen e PS-së: Ka thyer rregullat anti-Covid

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket kryetarja e Komitetit të Ekspertëve, Mira Rakacolli në një mbledhje...

Bardh Spahia bën deklaratën e fortë: KRYEMINISTRIA mendohet të mbyllet për 15 ditë, drejtorat dhe i gjithë stafi i Ramës është infektuar me COVID-19

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia me anë të një postimi në rrjetet sociale ka bërë një deklaratë të fortë, pasi është shprehur se...

Bardh Spahia akuzon qeverinë: Mjekët po lihen pa rroga, në 25 prill çlirohemi nga Edi Rama

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka akuzuar qeverinë se po nuk u ka dhënë rrogat mjekëve. Sipas Spahisë, Rama po...

‘Në vendin e tretë nga fundi’, Spahia ironizon keq Ramën për testimet e Covid-19: Hap galopant në shëndetësi

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia, ka ironizuar kryeministrin Rama në lidhje me renditjen e vendit tonë përsa i përket testimeve të Covid-19 tek...

Bardh Spahia akuzon Ramën: Premtimi për rritjen e pagave është mashtrim, me ne rrogat do jenë 1200 euro në muaj për mjekët dhe 700...

Ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka akuzuar kryeministrin Rama se premtimi për rritjen e pagave të mjekëve dhe infermierëve ishte thjesht një...

’29 mijë urgjenca kirurgjikale në 6 muaj janë shifra imagjinare’, Spitali i Traumës i përgjigjet PD-së: Kemi bërë 29 mijë e 100

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka thënë më herët se gjatë periudhës 6-mujore të pandemisë, në Spitalin e Traumës në Tiranë janë kryer 29...

’29 mijë urgjenca kirurgjikale gjatë pandemisë’, Spahia ironizon Manastirliun: Shifër që tejkalon imagjinatën, e paditur në aritmetikë

Bardh Spahia ka "sulmuar" disi me ironi ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, përsa i përket deklaratës së saj në lidhje me urgjencat kirurgjikale që...

‘Vazhdon mashtrimi me testimet’, Spahia akuza Manastirliut: Tha se do dyfishonte tamponët, ka trefishuar gënjeshtrën e vet

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh spahia, ka akuzuar ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu se po vazhdon të mashtrojë me numrin e testimeve. ...

Lajmet e fundit