Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

barcelone

EUROPOL operacion të madh në Spanjë: Kapen 2.000 pasaporta false nga 56 shtete, mes tyre dhe shqiptare. Ishin porositur 11 mijë dokumente të rreme...

Oficerët nga Policia Kombëtare Spanjolle (Polícia Nacional) dhe Forcat Policore të Qytetit të Barcelonës (Guàrdia Urbana de Barcelona), të mbështetur nga Europol, çmontuan një...

Po shëtiste në park me të birin, këngëtares së njohur i ndodh e papritura

Ylli i muzkës Pop, Shakira ka rënë pre e sulmit nga dy derra të egër teksa po shëtiste me djalin e saj 8 vjeç,...

“S’do lidhesha kurrë me vlonjat”, vajza e ish-deputetes së PD-së “kapet mat” nga ndjekësit, pranon se…

Ada Deda, modelja dhe njëkohësisht vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, është munduar që jetën e saj sentimentale ta mbajë private. Por gjatë një...

Trupi erdhi në Shqipëri pa zemër, Prokuroria e Spanjës nis hetimet për Saimir Sulën, merr në dorë lëtërporosinë e homologëve shqiptarë

Autoritetet e drejtësisë spanjolle nisin hetimt për shqiptarin Saimir Sula, i cili u shtrua për mjekim në një spital në Barcelonë, por doli i...

Rrahu për vdekje tre të pastrehë gjatë periudhës së karantinës, arrestohet 35-vjeçari monstër

Një burrë 35-vjeçar nga Brazili, është arrestuar me akuzën se ka rrahur për vdekje tre të pastrehë gjatë periudhës së izolimit në Barcelonë, Spanjë....

PAMJE TRAGJIKE/ Parkingu i automjeteve në Barcelonë kthehet në Morg

Situata po bëhet gjithmonë e më e vështirë në Soanjë, pasi numri i viktimave dhe të infektuarve po rritet me ritme të shpejta. ...

Nuk fshihen më, Eduart Grishaj publikon VIDEON me Arbanën nga pushimet në Barcelonë

Ndonëse moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori i emisionit 'Dua të të bëj të lumtur' nuk e kanë pranuar lidhjen, ata shpeshherë janë fotografuar në...

Alarm për BOMBË, evakuohen dy trena në Barcelonë

Një alarm për bombë ka bërë që policia në Barcelonë ka evakuar dy trena në stacionin kryesor të qytetit. Efektivët po...

Pas turneut letrar në Barcelonë, rrëfehet Irma Kurti: Mes dramës së vdekjes së babait dhe gëzimit

Poetja dhe shkrimtarja shqiptare Irma Kurti ishte e ftuar në datat 21-24 prill në bordin e anijes Grimaldi Lines për të prezantuar romanin e...

Lajmet e fundit