Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Barcelona

Moderatorja shqiptare: Më ka ngacmuar futbollisti i Barcelonës

Moderatorja Elmira Sadrija ka deklaruar në Kosovë se një vit më parë është bërë lajm ndërkombëtar pasi nëpërmjet instagramit është ngacmuar nga një futbollist...

Peceta me të cilën Messi fshiu lotët nxirret në ankand për shumën marramendëse

Një nga momentet më emocionuese të largimit të Messi-t nga Barcelona, ishte kur futbollisti argjentinas shpërtheu në lot gjatë konferencës për shtyp. Ai nuk...

FANTASTIKE për Rey MANAJ, Barcelona e regjistron me ekipin e parë

Rey Manaj është pjesë e ekipit të parë të Barcelonës. Klubi katalanas njofton se lushnjari, së bashku me Depay e Garcia janë federuar në...

E presin krahë hapur në Paris, Messi ka tjetër ide për të hënën, ja me kë po argëtohet argjentinasi

Lionel Messi do të jetë futbollist i PSG. Ylli argjentinas nuk do udhëtojë sot për në Paris, pasi siç raportojnë mediet në Francë, futbollisti...

Me Rey Manajn në fushë, Barcelona “manual” futbolli, mes spektaklit dhe golave mposhtin Juventusin (VIDEO)

Barcelona mposhti Juventusin 3-0, në miqësoren e luajtur në Estadi Johan Cruyff. Goli i parë erdhi shumë shpejt, që në minutën e 3-të. Depay...

“Kjo nuk është LAMTUMIRË”, Messit “s’i ndahet shpirti” nga Barça: Do shihemi më vonë

Lionel Messi do të largohet nga Barcelona pas shumë vitesh qëndrimi aty. Ylli argjentinas dhe klubi nuk gjetën akordin për rinovimin e kontratës, çka...

Braçe “shumë i mërzitur” nga ikja e Messit, poston foton kur shkoi për herë të parë në Barcelonë

Zëvendës kryeministri Erion Braçe mesa duket ka qenë një fans i madh i Lionel Messit dhe Barcelonës, e ndaj është mërzitur së tepërmi për...

“Kam dhënë gjithçka për fanellën”, Leo MESSI mezi flet mes lotësh: Ky largim kështu…

Lionel Messi ka paralajmëruar një konferencë për shtyp, sot në 12:00. Pak çaste përpara se Pleshti të nisë fjalën e tij në Camp Nou, stadiumi...

Rei Manaj me fjalë zemre për Messin: Paç fat! Mësova shumë prej teje

Lionel Messi dhe Barcelona kanë ndërprerë bashkëpunimin, në mungesë të një akordi për rinovimin e kontratës. Ky ka qënë lajmi që ka shkaktuar reagime të...

U largua nga BARCELONA, “modestia” e Messit pushton rrjetin: Ju të gjithë po jetoni në botën time!

Largimi i Leo Messit nga Barcelona padyshim që ishte lajmi i ditës së djeshme. Ylli argjentinas zgjodhi të largohej nga katalanasit për shkak të...

Lajmet e fundit