Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

barazia gjinore

“PS e ka në ADN barazinë gjinore”, Balla-opozitës: Shpresoj që t’u vijnë mendtë dhe ta votoni marrëveshjen, pa një grua e burrë s’bëhet…

Kreu i Grupit Parlamentar të PS,Taulant Balla, bëri thirrje që të votohet marrëveshja ndërmjet Këshillit të Ministrave të Shqipërisë dhe Agjencisë Franceze për Zhvillim,...

Lajmet e fundit