Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

banoret

Enki Bracaj për banorët e zonës së Bulevardit të Ri: Është shumë hidhëruese, e tmerrshme! (Video)

Me thoni ne cilin vend te botes ndodhin keto? Jemi nje popull kaq i vogel dhe me problematika madheshtore... Eshte shume hidheruese, kur...

Bulevardi i ri / Veliaj refuzon kërkesat e banorëve për shpronësimet

Dhjetëra banorë që preken nga ndërtimi i Bulevardit të ri kanë dalë në protestë para Bashkisë së Tiranës pas një takimi me kryebashkiakun Erion...

Banorët e Durrësit në protestë, bllokojnë unazën: Vendosja e trafikndarëses shkak aksidentesh

Banorët e Durrësit në zonën e plazhit kanë dalë në protestë për shkak të vendosjes së trafikndarëses në kryqëzimin kryesor. Ata ankohen për mosfunksionimin...

Lajmet e fundit