Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

banoret e 5 majit

Mazniku: Banorët e 5 Majit do të dëmshpërblehen 100 %. Shumë prej atyre që protestojnë, s’kanë lidhje me pronën

Banorët që preken nga ndërtimi i lagjes së rë në zonën e 5 Majit do të dëmshpërblehen 100 % për pronën e tyre. Nënkryetari...

Banorët e “5 Majit” në protestë, nuk lejohen fadromat për prishje, policia i kërcënon me procedim penal

Banorët e "5 Majit" në Tiranë janë ngritur në protestë mëngjesin e sotëm dhe nuk lejojnë fadromat e IKMT-së që të prishin ndërtesat e...

Lajmet e fundit