Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Banka Credins

STARTON #YOUARECREDINS3

Banka Credins lançon për të tretin vit programin #YOUARECREDINS3, një mundësi fantastike për çdo student të sapo diplomuar në degët: Ekonomi, Informatikë, Drejtësi dhe...

Banka Credins lançon projektin: Pedalo! Një makinë më pak, një kënaqësi më shumë

Banka Credins, një nga bankat më të mëdha në vend, ka lançuar një projekt të ri “Pedalo”! Një makinë më pak,...

Bashkia e Tiranës marrëveshje me Credins, tarifa të reduktuara deri në zero për studentët

Të rinjtë që zotërojnë një kartë studenti, do të fitojnë tarifa të reduktuara deri në zero lekë edhe për shërbimet bankare. ...

Vrasja e Artan Santos, avokati: Për shkak të funksionit si bankier. Gazetari: Ishte një kod atë ditë…

Avokati Genc Gjokutaj ka deklaruar sot në emisionin “360 Gradë” se vrasja e Artan Sanots ishte një vrasje për shkak të funksionit të tij...

Berisha bën llogaritë: Pezës do i duheshin 300 vjet për të kursyer 1 milion dollarë

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka vijuar edhe sot akuzat ndaj deputetit të Partisë Socialiste Alfred Peza, lidhur me pasurinë e tij prej 1 milionë dollarësh,...

Alfred Peza reagon pas lajmit për blerjen e aksioneve në një bankë private: Investuam kursimet tona

Deputeti i PS-së, Alfred Peza ka reaguar pas publikimit të lajmit se bashkëshortja e tij kishte blerë aksione në një bankë të nivelit të...

Një tjetër deputet i PS aksioner në bankë private, kjo është shuma që zotëron

Pas lajmit se bashkëshortja e deputetit të PS-së, Alfred Peza, ishte bërë aksionere në Bankën Credins, një tjetër deputet i kësaj partie rezulton aksioner...

Alfred Peza kthehet në miliarder me detyrën si deputet, gruaja e tij aksionere në një bankë private

Alfred Peza, deputeti i PS, ish-gazetar, tashmë është një miliarder shqiptar me aksione në banka private. Citynews nëpërmjet një investigimi ka...

Lajmet e fundit