Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

banese

Zjarr i madh në Fushë-Krujë, rrezikohet të digjet një banesë

Një tjetër zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme, edhe pse këtë herë në Fushë-Krujë. Bëhet me dije se flakët kanë përfshirë...

Shkrumbohet nga flakët banesa në Gjirokastër

Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Gjirokastër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen...

I dhunuan në banesë, dy të moshuarit nisen me urgjencë drejt Traumës

Një çift të moshuarish janë dhunuar mbrëmjen e djeshme brenda banesës së tyre në Durrës e për pasojë kanë marrë plagë të rënda. ...

Hajdutët bëjnë kërdinë në Fier, vjedhin nga banesa 7 milion lekë

Vidhet një banesë në fshatin Ferras të Fierit. Ngjarja ka ndodhur paraditen e djeshme, ndërkohë mësohet se shtëpia është në pronësi...

Vodhën me dhunë banesën, arrestohen tre persona në Durrës

Arrestohen në flagrancë tre persona, të cilët vodhën me dhunë një banesë në Durrës. Tre hajdutët e iniciale A.U., A.P. dhe...

Përfshihet nga zjarri banesa në Shkodër, dyshimet e para

Përfshihet nga zjarri një banesë në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen "Liria". Banesa mësohet se është...

Gjendet i vdekur në banesë një burrë, kishte ndërruar jetë para 3 ditësh (EMRI)

Një 57-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Memaliaj. Viktima është identifikuar si Jorgo Gjoka i cili jetonte...

’13 vite PRITJE’, Rama publikon rastin e familjes në Kamëz dhe uron FUNDJAVË të qetë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me historinë e një familje nga Kamza e cila prej 13 vitesh kërkonte lejen e...

Përfshihet nga flakët banesa e të moshuarve në Elbasan

Një apartament është përfshirë nga flakët në Elbasan. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në katin e tretë të një blloku banimi. ...

Zjarr në katin e pestë të pallatit, në banesë kishte vetëm fëmijë

Flakët e zjarrit kanë përfshirë katin e pestë të një pallati në Kukës. Mësohet se në momentin e rënies së zjarrit...

Lajmet e fundit