Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

banese

Vidhet banesa gjatë natës, ja shuma e parave që morën autorët

Një banesë është vjedhur gjatë natës në fshatin Surupull Përmet. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se nga banesa e...

Përfshihet nga flakët një banesë në Durrës

Një banesë është përfshirë nga flakët në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pranë ish-rajonit të Policisë. Fatmirësosht nuk ka të lënduar, pasi...

I gjetën pistoletë dhe municione në banesë, arrestohet 25-vjeçari

Një 25-vjeçar është arrestuar në Korçë pasi iu gjetën armë dhe municione.   Policia bën me dije se është realizuar operacioni "Porodina",...

Qëllon me armë drejt një banese, arrestohet 39-vjecari

Policia ka arrestuar një 39-vjecar në Korçë, pasi ka qëlluar me armë në drejtim të një banese. Burime nga uniformat blu...

Tentuan të vidhnin një banesë në Divjakë, arrestohet njëri prej autorëve, tjetri në kërkim

Policia e Divjakës arrestoi një perosn dhe shpalli në kërkim një tjetër pasi tentuan të vjedhin banesën e një shtetasi. Pas...

Kultivonte drogë në banesë, arrestohet vlonjati

Policia e Vlorës ka arrestuar një 57-vjeçar, pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Burime nga blutë e Vlorës bëjnë të...

Kultivonte kanabis në banesë, arrestohet 26-vjeçari

Policia ka arrestuar një 26-vjeçar në Pukë. Sipas bluve arrestimi i G. M. 26 vjeç, u bë pasi në afërsi të...

Qëllonte veten me thikë brenda banesës, pas 4 orësh negociata policia shpëton 35 vjeçarin (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në qytetin e Patosit. Mësohet se një 35-vjeçar i indentifikuar si Zhan Xhelaj...

Vodhën para dhe bizhuteri në një banesë, në kërkim tre të rinj në Librazhd

Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorët e grabitjes së shtetasit Skënder Xhami në Librazhd. Mësohet se të tre autorët...

Lajmet e fundit