Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

banesa

Shpërthen bombola e gazit në Devoll, përfshihet nga flakët banesa e të moshuarit, ja si paraqitet situata

Një banesë në fshatin Cangonj në Devoll  këtë pasdite është përfshirë nga flakët. Shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi. Nga informacionet paraprake mësohet...

Në varfëri ekstreme, familja në Shkozë mbetet në qiell të hapur, u shkrumbohet banesa

Familja Shtepani në Shkozë tashmë janë në qiell të hapur, pasi flakët e zjarrit në pak minuta kanë shkrumbuar banesën e tyre. As zjarrfikësja dhe...

Përfshihet nga flakët banesa në Shkozë, ja si paraqitet situata

Një banesë në zonën e Shkozës pasditen e sotme është përfshirë nga flakët. Sipas njoftimit të policisë mësohet se fatmirësisht si pasojë e flakëve...

Përfshihet nga flakët banesa në Elbasan, dyshohet se është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike

Një shtëpi private është përfshirë nga flakët në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:55 në lagjen “5 Maji”, pranë godinës së...

Situatë alarmante në Gjorm të Vlorës: Rrezikohen disa banorë, 5 shtëpi të shkrumbuara nga flakët

Situata vijon të mbetet alarmante në fshatin Gjorm të Vlorës ku bëhet me dije se janë shkrumbuar 5 banesa dhe 4 stane me bagëti. Raportohet...

Vatër zjarri në Yzberisht, flakët rrezikojnë të “shkrumbojnë” banesat, zona mbulohet nga re tymi (FOTO)

Një vatër zjarri është aktivizuar pasditen e sotme në zonën e Yzberishtit, në Tiranë. Flakët janë përhapur me shpejtësi për shkak të erës, të cilat...

Shpërthen bombola e gazit, përfshihet nga flakët banesa në Shkodër

Shpërthimi i një bombole gazi ka bërë që një banesë të përfshihet në flakë në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen...

Dhuroi 1 milionë euro për ndërtimin e banesave, zëdhënësi i Pacollit tregon pse nuk kanë filluar ndërtimet

Behgjet Pacolli dhuroi 1 milionë euro dhe premtoi ndërtimin e disa shtëpive pas tërmetit të 26 nëntorit, por ndërtimet nuk kanë filluar akoma. ...

Zjarr në një sipërfaqe toke në Berat, rrezikohen banesat pranë

Fatmirësisht, forcat zjarrfikëse neutralizuan flakët në kohë. Zjarri dyshohet se mund të jetë ndezur në mënyrë të qëllimshme.

‘Luftë’ me flakët në Shëngjin, rrezikohen disa banesa, ndërhyn dhe ushtria (FOTO)

Zjarri i rënë dje në malin në afërsi të portit të Shëngjinit vazhdon të përhapet. Nga informacionet e fundit zyrtare, mësohet...

Lajmet e fundit