Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

banderola

Heqja e banderolave të LSI në Fier, flet Mehmetaj: Ambientet i kemi me qera, punonjësit e Bashkisë i hoqën me shkallë

Ditën e sotme LSI në qarkun e Fierit, kandidatja për deputete në këtë qark, Kejdi Mehmetaj, ka denoncuar se policia e Fierit, ka hequr...

Vangjel Tavo publikon fotot: Rilindas, s’ju vjen turp? Sot që vdiq Bashkimi vini banderola fushate në Gjirokastër?

Partia Socialiste dhe ajo Demokratike vendosën që ditën e sotme të mos zhvillonin asnjë aktivitet politik, pas ndarjes nga jeta të ish-deputeti Bashkim Fino.Por...

Video-Momenti kur studentët e Shkencave të Natyrës shpalosin banderolën për pedagogun: Boll na zhvatët MR. 700 €

Kjo është video që tregon momentin kur studentët e Shkencave të Natyrës shpalosin banderolën ku shkruhet “Boll i zhvatët studentët Mr 700 €”. ...

Çfarë shkruhej në banderolën gjigante që turqit hapën në stadium në ndeshjen kundër Kosovës

Gjatë momentit kur luheshin himnet e Turqisë dhe Kosovës në stadiumin e Antalias, tifozët vendas shpalosën një banderolë gjigante me hartën e shtetit të...

Lajmet e fundit