Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

bamir topi

Bamir Topi flet për përjashtimin e Berishës: Ra në lakun e asaj që ndërtoi vetë, duhej të tërhiqej me kohë nga politika

Ish-Presidenti Bamir Topi ka komentuar vendimin e Lulzim Bashës për përjashtimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike. Ai u shpreh se Basha...

Përjashtimi i Berishës, Bamir Topi: Basha ekzekutoi porosinë dashamirëse të SHBA për demokratizimin e PD

Ish-Presidenti i Shqipërisë, Bamir ka deklaruar se ishte SHBA katalizatori kryesor pse Basha hoqi Berishën nga grupi parlamentar. Topi tha në emisioni “Frontline” se Basha...

Bamir Topi i ashpër: Berisha është arkitekti i shkatërrimit të PD, Basha është njeri pa karakter që vë strekëmbësha!

Ish-presidenti i Shqipërisë, Bamir topi ka sulmuar ashpër ish-kreun e PD, Sali Berisha si dhe aktualin, Lulzim Basha, teksa ishte duke komentuar aktualitetin politik...

“SPAK po bën nxehjen”, Bamir Topi i “fut frikën” kokave të politikës: Pas çështjeve të mëdha fshihen ata, do iu vijë radha

Ish-presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi ka komentuar sot në Repolitix aktualitetin politik në vend, marrë shkas nga arrestimet e bujshme së fundmi, përfshirë kryebashkiakun...

Ish presidentët bojkotojnë Ilir Metën, nuk i dalin në mbrojtje dhe shfaqen krah Erjon Veliajt (MESAZHI)

Një ditë pasi Kuvendi i Shqipërisë shkarkoi Presidentin Meta, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, është takuar me dy ish-presidentë, Alfred Moisiun dhe Bamir Topin.Ai...

DEKLARATA E FORTË/ Bamir Topi sulmon ish-kryeministrin: Pse duhet t’i besojmë Sali Berishës? Erdhi në Tiranë me një çantë dhe sot ka…

Ish-presidenti Bamir Topi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, ku ka sulmuar ish-kryeministrtin Sali Berisha.Ai tha se Berisha erdhi në Tiranë...

Rikthimi në PD? Përgjigjet Bamir Topi: Takoj shumë njerëz që më pyesin, sot për sot…

Ish-Presidenti Bamir Topi ka komentuar këtë mbrëmje nismën e 50 deputetëve socialist për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ku vlerësoi se në deklarata e...

Habit Bamir Topi: Kam takuar pedagogë që s’e dinin që vajza ime ishte vajza ime, kur unë isha President

Ish-presidenti i Republikës, Bamir Topi teksa iu përgjigj pyetjes “a do të ktheheni më në PD?”, me një “jo” të prerë, ka folur edhe...

Bamir Topi: Basha pas buzëqeshjes së stampuar, ka brenda shumë HIPOKRIZI. Si nuk pashë një të thotë “aty ka dorë Berisha”!

Ish-presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bamir Topi vijon të jetë kritik dhe gjykues ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha pas humbjes në zgjedhjet e...

I shkoi në mbrojtje zyrave të FRD-së, Bamir Topi flet për Metën: Nëse vjen në krye të LSI, kjo parti do rigjallërohet

Ish-presidenti Bamir Topi ka komentuar daljet e shpeshta të presidentit Illir Meta,ku deklaroi se Kreu i Shtetit ka qenë shumë aktiv si politikan dhe...

Lajmet e fundit