Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

‘Balta e Lulit dhe Monikës’

‘Balta e Lulit dhe Monikës’, deputeti i kundërpërgjigjet Ballës: Le të bëjë statuse, reklamat nuk pijnë UJË

Pas postimit të kreut të Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ku ky i fundit i cilësoi akuzat e opozitës për raportet ndërkombëtare si...

Lajmet e fundit