Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ballsh

U dogj në punë nga shpërthimi i pompës të naftës, ndërron jetë në spital 51 vjeçari nga Ballshi

Viktor Balla, 51 vjeçari që u dogj nga shpërthimi i pompës centrifugale të naftës në vendin e quajtur Qafa e Kashit, ka ndërruar jetë...

16 vjeçari humbi jetën në aksident, banorja e fshatit: Një ditë më parë, tha se kishte parë ëndërr dhe nuk ishte mirë. E kishte...

Banorja e fshatit në Mallakastër ku humbi jetën 16 vjeçari Agim Hoxhaj mbrëmjen e djeshme në urën e Ballshit, ka treguar momentet e fundit...

Aksidenti tragjik në Urën e Ballshit, dalin FOTOT: 16 vjeçari ndërroi jetë në vendngjarje, shoku i tij ndodhet në spital (EMRAT)

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në hyrje të qytetit të Ballshit. Mësohet se viktimë ka mbetur një 16 vjeçar, ndërsa është...

Prindërit nuk e lejuan të shkonte në ekskursion, 16 vjeçarja vetëhelmohet me ilaç rrushi, është në gjendje të rëndë

Një 16 vjeçare ka tentuar t'i japë fund jetës, duke helmuar veten me ilaç rrushi (pesticide për vreshta). Burime për newsbomb.al bëjnë me dije...

Plagosja e punëtorit nga shpërthimi i tubacionit të naftës në Ballsh, arrestohet shefi i sigurimit teknik të kompanisë “Anio Oil”

Policia ka arrestuar 40-vjeçarin me iniciale E. A., me detyrë shef i sigurimit teknik pranë sektorit të dekantimit të kompanisë "Anio Oil". Arrestimi i tij...

Shpërthimi i stacionit të naftës në Ballsh, mësohet EMRI i naftëtarit të plagosur: Ka djegie në 40% të trupit

Vikto Balla, 51 vjeç, është punëtori i plagosur nga shpërthimi i një stacioni të pompimit të naftës në Ballsh, mëngjesin e sotëm. Ai është...

Shpërthen në flakë pusi i naftës në Ballsh, raportohet për një naftëtar të plagosur

Një naftëtar i Rafinerisë së naftës në Ballsh raportohet se ka mbetur i plagosur si pasojë e shpërthimit të një pusi nafte. Gjendja shëndetësore e...

Basha e thotë qartë: Çdo vendim që është marrë në atë parlament do rishikohet. Nafta në Ballsh është grabitur, Vjosa po shkatërrohet

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha tha se Rama bashkë me oligarkët e tij po e shfrytëzojnë zonën naftëprodhuese të Ballshit për t’u pasuruar. Lidhur...

Përkeqësohet gjendja e grevisteve të Ballshit, një grua dërgohet me urgjencë në spital (EMRI)

Sot bëhen 10 ditë nga greva e urisë së naftëtareve të Ballshit, gjendja e të cilave sa vjen e përkeqësohet. Një...

Rëndohet gjendja e grevisteve të Ballshit, disa gra kanë të vjella, rrahje të forta zemre dhe temperaturë

Situata është përkeqësuar, dhe gjendja e grevisteve të Uzinës së Ballshit është rënduar. Grevistet nuk kanë pranuar që të marrin mjekim...

Lajmet e fundit