Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

ballkon

E rëndë në Napoli/ Punonjësi i familjes hedh djalin 4-vjeçar nga ballkoni, i vogli ndërron jetë, policia arreston 38-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Napoli, Itali, ku një 4-vjeçar ndërroi jetë pas rënies nga ballkoni, në 20 metra lartësi. Fillimisht u...

Detaje të reja për 28-vjeçarin që ra nga hotel ”Rogner”/ I riu ishte mbështetur në kangjellat e ndyshkura të ballkonit, sapo ishte kthyer nga...

Detaje të reja janë zbuluar për 28-vjeçarin, i cili humbi jetën pasi ra nga lartësia e hotelit në Tiranë. Ngjarja e rëndë raportohet ka ndodhur...

Rita Ora shkëlqen me veshjen e zezë teksa mbështetet në ballkon (FOTO)

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora di gjithmonë të tërheqë vëmendjen e ndjekësve. Ajo nuk heziton që të shpërndajë në rrjetet sociale foto...

E RËNDË/ 58 vjeçari nga Tirana bie nga ballkoni në orët e para të mëngjesit në rrethana misterioze, ndërron jetë në vend

Një 58 vjeçar ka rënë nga ballkoni mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia po punon për...

VIDEO/ Po ziheshin në ballkon, çifti rus bie nga kati i dytë

Një çift rus ka rënë nga kati i dytë i ballkonit të shtëpisë së tyre, pasi kangjellat nuk e kanë mbajtur peshën e tyre.Në...

E RËNDË/ Gruaja bie nga ballkoni në Tiranë, ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë, ku një 75-vjeçare ka rënë nga ballkoni i apartamentit ku jetonte dhe si pasojë ka ndërruar...

Shqiptari zihet me gruan në orën 01:00 të natës në Itali, bie nga ballkoni 4 metër i lartë dhe përfundon në spital

Një burrë shqiptar është konfliktuar me bashkëshorten e tij rreth orës 01:00 të natës në Biellese në Itali, por ka përfunduar duke rënë nga...

Me bikini në ballkon, Ledina Çelo ‘ndez’ rrjetin (FOTO)

Ledina Çelo është një ndër personazhet më të komentuar.   Këngëtarja lakohet shpesh për format e saj trupore, me të cilat...

Lajmet e fundit