Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

bali

E RËNDË/ Fundoset trageti, gjashtë të vdekur dhe disa të zhdukur

Të paktën gjashtë persona kanë humbur jetën si pasojë e fundosjes së një trageti. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ujërat e ngushticës së Balit...

Tërmeti 7 ballë, të paktën 37 të vdekur në Indonezi

Të paktën 37 persona kanë mbetur të vdekur nga tërmeti që goditi ishullin Lombok, pranë Balit në Indonezi. Qindra të tjerë...

Tërmet i fuqishëm 7 ballë në Bali, alarm për cunami

Një tërmet i fuqishëm ka tronditur sot ishullin Lombok pranë Balit në Indonezi. Tërmeti i magnitudës 7 u regjistrua në një...

Lajmet e fundit