Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

BALFIN

Rrëfimi i MILIARDERIT shqiptar, Samir Mane: Prindërit i kisha punëtorë. U bëra milioner, pasi fillova të këmbeja dhrahmi (HISTORIA)

Nuk e kisha menduar kurrë që do isha një biznesmen kaq I fuqishëm. Kështu ka nisur rrëfimin e tij për studentët biznesmeni Samir Mane,...

Samir Mane: Tirana do të ketë mbingarkesë me kulla. Do ndërtoj hotel me 5 yje në bregdetin e jugut

“Mendoj se tregu është i ngarkuar dhe me pritshmëritë në bazë të planit urbanistik do të ketë një mbingarkesë më të madhe….” ...

Samir Mane nuk e di sa është pasuria e tij totale dhe sa biznese ka

Pak e çuditshme, por njeriu më i pasur i Shqipërisë nuk e di numrin e saktë të bizneseve që ai zotëron. ...

Samir Mane tregon publikisht për herë të parë shifrën e frikshme që fiton në një vit

Biznesmeni më i madh në Shqipëri, Samir Mane ka bërë publike për herë të parë fitimet që grupi “BALFIN” ka në një vit. ...

Lajmet e fundit