Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

BALFIN

Uzina e Ferrokromit/ Si po rigjallërohet ekonomia lokale dhe po ndryshon jeta e familjeve në Burrel

185 të punësuar direkt dhe po aq indirekt, paga mesatare deri në 60 mijë lekë në muaj dhe staf i trajnuar. ...

Grupi Balfin dhe Komercijalna Banka blejnë Tirana Bank

Grupi Balfin dhe Komercijalna Banka kanë nënshkruar një marrëveshje me Bankën e Pireut për të marrë në zotërim aksionet e Tirana Bank, pjesa më...

Shitet për 57 milion euro banka e njohur në Shqipëri, ja kush e bleu

Është finalizuar shitja e Tirana Bank në Shqipëri, degë e bankës greke Piraeus Bank. Për 57.3 milion euro, 98.83% të aksioneve të Tirana...

Grupi i fuqishëm i biznesit në Shqipëri, hyn në Kosovë (JA MARRËVESHJA E BUJSHME)

Grupi i investimeve shqiptare Balfin do të marrë 90% të kompleksit metalurgjik Newco Ferronikeli në Kosovë dhe do të kontrollojë aksionet përmes degës së...

Eugent Bushpepa ambasador i World Vision, shikoni çfarë bën për Emanuelin e vogël (VIDEO)

Për më shumë informacion vizitoni: www.tungjatjeta.al  World Vision punon për fëmijët dhe komunitetet më vulnerabël në Shqipëri dhe Kosovë duke iu përgjigjur nevojave të...

Lajmet e fundit