Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

BALFIN

Nga Universiteti në punë në Shqipëri, 5 të rinj dhe shembulli i tyre

Shumë të rinj në vend mund të kenë dilema dhe pasiguri gjatë jetës së tyre universitare, lidhur me mundësitë dhe perspektivat e zhvillimit profesional...

Kompania më e madhe e lodrave, bamirësi në Bulqizë dhe në fshatin e Dibrës

Tanimë e kthyer në traditë, edhe sivjet festat e fundvitit e gjetën Jumbo-n, dyqanin më të madh të lodrave në Shqipëri dhe Ballkan, pranë...

Nga varfëri ekstreme në jetesë dinjitoze, merr zgjidhje situata e familjes Shira në Bulqizë (Fotot)

Grupi Balfin, nën kujdesin e veçantë të presidentit Samir Mane, ka bërë të mundur në kohë rekord, brenda vetëm 3 javësh, rindërtimin e plotë...

Rihapet Jumbo në QTU, ja surpriza speciale që i pret klientët nesër

JUMBO, një nga markat më të dashura për familjarët shqiptarë dhe jo vetëm, rikthehet nesër, më 3 Nëntor, në Qendrën Tregtare Univers (QTU), më...

Lajmet e fundit