Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

BALFIN

Fushata, Balfin pranë natyrës dhe komuniteteve në nevojë në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni

Të jesh i përgjegjshëm nuk do të thotë që të mbash përgjegjësi vetëm për veprimet e tua, por të tregosh vëmendje të veçantë edhe...

1 milionë euro retreat për punonjësit, trajtimi special i Balfin për stafet e tij

“Klientët nuk vijnë të parët. Punonjësit vijnë të parët. Nëse kujdesesh për punonjësit e tu, ata do të kujdesen për klientët” – ka thënë...

1 milionë euro retreat për punonjësit, trajtimi special i Balfin për stafet e tij

“Klientët nuk vijnë të parët. Punonjësit vijnë të parët. Nëse kujdesesh për punonjësit e tu, ata do të kujdesen për klientët” – ka thënë...

Kampionati i fortë i FIFA 2019 në Tiranë, ja kush fiton

U zhvillua në datat 10-12 maj në dyqanet e Neptun në qendrat tregtare TEG dhe QTU në Tiranë, kampionati në Playstation “FIFA 2019”, edicioni...

Si të përfitoni nga shitjet online në Shqipëri dhe mos bini pre e tundimit momental

Kohët e fundit është folur shumë për shitjet online dhe duket që në Shqipëri po bëhet tendencë e momentit. Aktualisht...

4 histori suksesi përmes 1 programi të dedikuar për punonjësit, si bëhet karrierë në Grupin Balfin

Benjamin Franklin ka thënë “Ma thuaj diçka dhe unë do ta harroj. Ma mëso diçka dhe unë do ta mbaj mend. Më përfshi në...

Nga Universiteti në punë në Shqipëri, 5 të rinj dhe shembulli i tyre

Shumë të rinj në vend mund të kenë dilema dhe pasiguri gjatë jetës së tyre universitare, lidhur me mundësitë dhe perspektivat e zhvillimit profesional...

Kompania më e madhe e lodrave, bamirësi në Bulqizë dhe në fshatin e Dibrës

Tanimë e kthyer në traditë, edhe sivjet festat e fundvitit e gjetën Jumbo-n, dyqanin më të madh të lodrave në Shqipëri dhe Ballkan, pranë...

Nga varfëri ekstreme në jetesë dinjitoze, merr zgjidhje situata e familjes Shira në Bulqizë (Fotot)

Grupi Balfin, nën kujdesin e veçantë të presidentit Samir Mane, ka bërë të mundur në kohë rekord, brenda vetëm 3 javësh, rindërtimin e plotë...

Rihapet Jumbo në QTU, ja surpriza speciale që i pret klientët nesër

JUMBO, një nga markat më të dashura për familjarët shqiptarë dhe jo vetëm, rikthehet nesër, më 3 Nëntor, në Qendrën Tregtare Univers (QTU), më...

Lajmet e fundit