Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

Balfin Group

2.5 milionë € shtesë, BALFIN Group rrit rrogat për të gjithë punonjësit, përfitojnë rreth 5,000 punonjës

Inflacioni dhe rritja e çmimeve, kanë krijuar një situatë të vështirë për të gjithë. Si përgjigje zbutëse BALFIN Group, një nga grupet më të...

Alba-Trade, kompania austriake me ADN shqiptare që furnizon me teknologji Ballkanin

Shumë pak veta e dinë që Alba-Trade GmbH në Vjenë të Austrisë, është kompania e parë e Grupit Balfin e themeluar në vitin 1993...

Samir Mane dhe BALFIN Group inaugurojnë qendrën më të madhe tregtare në Maqedoni

Hapet në Shkup EAST GATE MALL, një investim i Grupit BALFIN, me vlerë prej 103 milionë eurosh. Qendra e re tregtare, e treta e...

BALFIN Group: Raportimi Vjetor i Financave, standard dhe detyrim

Raportimi financiar i përvitshëm është një standard që Grupi BALFIN ka kohë që po e zbaton, por tashmë është një detyrim edhe ligjor. Në...

Fushata, Balfin pranë natyrës dhe komuniteteve në nevojë në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni

Të jesh i përgjegjshëm nuk do të thotë që të mbash përgjegjësi vetëm për veprimet e tua, por të tregosh vëmendje të veçantë edhe...

1 milionë euro retreat për punonjësit, trajtimi special i Balfin për stafet e tij

“Klientët nuk vijnë të parët. Punonjësit vijnë të parët. Nëse kujdesesh për punonjësit e tu, ata do të kujdesen për klientët” – ka thënë...

Miliona euro për sigurinë e punonjësve, kompania amerikane certifikon AlbChrome

Siguria dhe shëndeti në vendin e punës janë faktorë shumë të rëndësishëm, por që fatkeqësisht shpeshherë, nga disa kompani shihen si kosto ndaj edhe...


Lajmet e fundit