Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

bajram brecani

Kërcënohet me vdekje Prokurori i Tiranës, gruaja e policit të vrarë Arben Bilali hyn në lokalin ku ai qëndronte dhe…(E PLOTË)

Prokurori i rrethit gjyqësor Tiranë, Bajram Breçani është kërcënuar me vdekje. Sipas informacioneve për mediat, Breçani ishtë ulur përballë shkollës ‘Harry...

Lajmet e fundit