Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

bahskia Durres

Denoncimi “BOMBË” i djalit të Spartak Brahos për Vangjush Dakon: O xhuxhi 339 që drejton ende Bashkinë e Durrësit, bleve vota dhe prapë dole...

Djali i deputetit socialist Spartak Braho, Arbri Braho, i cili është nënkryetar i Bashkisë së Durrësit, ka bërë një denoncim të fortë për ish-kryebashkiakun...

Lajmet e fundit