Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Bahreini njeh Izraelin

Një tjetër fitore e Donald Trump, pas 19 vitesh konflikte, Bahreini njeh Izraelin

Presidenti i SHBA Donald Trump ka arritur një tjetër fitore, ku me anë të një njoftimi ka konfirmuar marrëveshjen e përfunduar midis Bahrein dhe...

Lajmet e fundit