Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

baftjar je super i papar

Do shkriheni së qeshuri me këngën e Baftjarit nga Bes Kallaku dhe Ylli Baka (Video)

“Baftjar, Baftjar je super i papar”, është publikuar bashkëpunimi më i fundit i këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Ylli Baka me aktorin e...

Lajmet e fundit