Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

bachelor gazetari

LAJM I MIRË: Hapet programi i ri Bachelor për studime në gazetari në Universitetin e Vlorës, “Ismail Qemali”

Universiteti i Vlorës, “Ismail Qemali” prej këtij viti do të ofrojë për studentët dhe një program të ri studimi Bachelor. Të gjithë që janë...

Lajmet e fundit