Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

babi

16 vjeçari vuan nga autizmi i theksuar dhe probleme të shëndetit mendor, Frani nga Laçi i kërkon NDIHMË qeverisë

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur  me historinë e Franit nga Laçi i cili është babi i një djali 16 vjeçar...

Rrëfimi ndryshe i Rozana Radit: Si ia theva dhëmbët babit me 50 lekë

Rozana Radi është një ndër personazhet më të njohur të ekranit shqiptar. Ajo njihet në disa fusha si kmuzikë, aktrim,...

‘S’e godita për ta vrarë’, lirohet 20-vjeçari shqiptar në Selanik, tregon sherrin me të atin

Është lënë i lirë 20-vjeçari shqiptar i arrestuar në Selanik si i dyshuar për vrasjen e babait të tij. Ngjarja ndodhi...

E vrau i ati në Greqi, përcillet në banesën e fundit Anxhelina Petro

Përcillet për në banesën e fundit trupi i 28-vjeccares Anxhelina Petro e cila u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro disa ditë...

Vrasja në Korfuz, vajza ishte larguar nga shtëpia e babait për shkak të zënkave (DETAJE)

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e vajzës shqiptare Anxhelina Petros nga babai i saj  në Korfuz të Greqisë. Sipas...

Kosova bëhet me ushtri, emocionon Leonora Jakupi, publikon foton e të atit: Babi, amaneti po realizohet

Kuvendi i Kosovës miraroi ditën e djeshme ligjin për krijimin e Ushtrisë. Themelimi i ushtrisë u votua nga 107 deputetë dhe...

Rreh vajzën 18-vjeçare, arrestohet babai

Policia e Divjakës ja arrestur një shtats pasi ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij. Në pranga është vënë shtetasi N.Gj,...

Nënë e bir rrihen me babain, kundërpërgjigjen ‘flakë për flakë’ në komisariat

Një rast dhune në familje, është regjistruar nga Policia e Kukësit. Kryefamiljari është denoncuar nga bashkëshortja dhe i biri, për dhunë fizike ndaj tyre....

E RËNDË, babai shqiptar përdhunon dhe lë shtazënë vajzën me probleme mendore

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku protagonist i saj është një shtetas shqiptar i cili ka përdhunuar dhe lënë shtatzënë vajzën...

Lajmet e fundit