Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

babe e bir

Babë e bir plagosen nga grabitësit në Vlorë, Policia nis kërkimet për autorët, rrugës zbulon parcelën me drogë të dy familjarëve

Babë e bir kanë shkuar të plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në spitalin e Vlorës, pasi dyshohet se janë përleshur...

Gjykata e Posaçme kalon në gjyq dosjen për vrasjen e babë e bir në Elbasan, i akuzuar Ardian Çapja dhe bashkëpunëtorët e tij

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka kaluar për gjykim dosjen për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit, babë e bir...

Armë zjarri, 13 fishekë dhe doza me kanabis gati për shitje, arrestohen babë e bir në Korçë (EMRAT)

Babë e bir janë vënë në prangat e policisë së Korçës, pasi akuzohen për armëmbajtje pa leje, si dhe  shitje të lëndëve narkotike. Policia bën...

Drogë në vazo, armë dhe municione luftarake, arrestohen babë e bir në Kurbin, në pranga dhe shoku i të miturit

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Kurbinit për armëmbajtje pa leje dhe kultivim të bimëve narkotike. Ata janë babë e bir, dhe një...

Rrahën dhëndrin dhe krushkun, arrestohen babë e bir në Tiranë

Dy persona janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për dhunë në familje.   “Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin...

E tmerrshme në Elbasan, babë e bir humbin jetën nga Covid-19 (FOTO-EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Lajmi i keq për familjen në fjalë erdhi pesë ditë më parë pasi...

Shpërndanin drogë në doza të forta, arrestohen babë e bir në Durrës, u sekuestrohen shuma parash dhe eurosh (DETAJE)

Policia ka vënë në pranga babë e bir në Durrës të cilët akuzohen për shpërndarje të drogave të forta në doza të vogla. ...

Kapen me kanabis në makinë, arrestohen babë e bir

Policia e Korçës ka arrestuar sot dy persona, babë e bir. Sipas bluve të arrestueve iu gjet kanabis në makinë. Në...

Mbillnin drogë dhe mbanin municion, arrestohet 55-vjeçari në Tiranë, shpallet në kërkim i biri

Një 55-vjeçar nga fshati Fag i Tiranës u arrestua sot nga policia pasi kultivonte lëndë narkotike kanabis në pyllin e fshatit. Operacioni ‘’Fag’’ vuri...

Sekuestrohen armë dhe drogë, arrestohen babë e bir (DETAJE nga operacioni-VIDEO)

Policia e Fierit ka arrestuar babë e bir pasi u janë sekuestruar armë dhe lëndë narkotike. Burime nga policia bëjnë...

Lajmet e fundit