Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

baballare

Plas sherri mes dy baballarëve në Vlorë, futen dhe djemtë në konflikt, njëri përfundon në spital

Dy baballarë dhe dy djemtë e tyre janë përfshirë në shell me njëri tjetrin në Vlorë. Policia njofton se shtetasit: V. T., 61 vjeç, K....

Lajmet e fundit