Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

babale

Çështja “Babale”, shyhet për herë të katër seanca për Ervin Salianjin (Arsyeja)

Është shtyrë për herë të katër seanca për deputetin e PD, Ervin Salianji për çështjen “Babale”. Bëhet me dije se seanca ëhstë shtyrë për shkak...

Shtyhet për të disatën herë gjyqi i Ervin Salianjit, deputeti: Drejtësia të veprojë, hetimi ndaj meje ka qenë paçavure

Gjyqi ndaj deputetit Ervin Salianji, është shtyrë përsëri sot për të disatën herë, për dosjen "Babale". Seanca në Gjykatën e Apelit pritet të zhvillohet...

Ervin Salianji sot në gjyq për “Babalen”, deputetët e PD bëhen bashkë: Kolegu rrezikon 1 vit burg dhe humb mandatin

Gjykata e Apelit në Tiranë pritet të zhvillojë sot seancën e radhës për gjyqin ndaj deputetit të PD Ervin Salianji. Ky i fundit është...

“Nëse dënohesh, do shkosh drejtpërdrejt në burg? Salianji i përgjigjet gazetares: Jo, do i bie rrotull!

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka komentuar sot procesin gjyqësor ndaj tij, ku akuzohet për kallëzim të rremë në lidhje me denoncimin e...

Shtyhet gjyqi për “fatin” e Ervin Salianjit, deputeti i PD: Vetëm unë isha në sallë, nuk erdhën as gjyqtarët!

Gjyqi për deputetin e PD Ervin Salianji, është shtyrë dhe do të mbahet më datë 18 korrik në orën 14.00, shkruan newsbomb.al. Avokatët dhe...

Ervin Salianji sot rrezikon burgun dhe mandatin, Sali Berisha del në konferencë nga selia e PD

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë mesditën e kësaj të hëne në një konferencë për mediat nga selia e PD, pak orë para gjyqit që...

Gjyqi i Salianjit për “Babalen” më 4 korrik, Alibeaj mesazh demokratëve: Duhet të jeni në sallë, detyrim njerëzor e politik

Kreu i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj u ka dërguar deputetëve demokratë një mesazh, ku u kërkon që të jenë të pranishëm në...

Burg për Salianjin, Basha mesazh Ramës: Dënove opozitën dhe i mbylle gojën medias por i ke bërë llogaritë gabim

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas dënimit me një vit burg të ish-deputetit Ervin Salianji duke hedhur akuza të rënda ndaj...

Salianji i rikthehet përgjimeve të ‘Babales’: Policia u vu në shërbim të politikës, prokuroria zgjodhi të dënojë opozitën

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, gjatë një konference për media ka ripublikuar disa përgjime lidhur me “çështjen Babale”, duke akuzuar policinë dhe prokruorinë se u...

Salianji ka gati përgjime të reja? Ja çfarë pritet të publikojë ish-deputeti nën akuzë (Foto)

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji pritet të publikojë përgjime të reja që mund të mbështesin pretendimet e tij për pafajësi në betejën me...


Lajmet e fundit