Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

babai

Bashkëshortja e Lulzim Bashës jep lajmin e trishtë: Ka ndërruar jetë sot babai im, Xhafer Isufi!

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të PD Lulzim Basha, ka bërë me dije mesditën e kësaj të enjteje se ka ndërruar jetë babai i...

Parandalohet ngjarja kriminale në Kurbin, babai qëllon me pistoletë drejt djalit, Policia i vihet në ndjekje dhe e arreston

Një ngjarje e mundshme kriminale është parandaluar nga Policia në Kurbin. Menjëherë pas njoftimit të marrë se në fshatin Ferr-Shkopet kishte një konflikt në...

(VIDEO) E RËNDË/ Goditi me shqelma në mes të rrugës djalin e tij me aftësi të kufizuara, arrestohet babai

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Sincan të Ankarasë, ku një person ka goditur fëmijën e tij me aftësi të kufizuara. Mediat vendase...

Tragjedi në SHBA, merr flakë shtëpia nga pema e Krishtlindjes, humb jetën babai dhe dy djemtë

Tragjedi e paimagjinueshme në ditën e Krishtlindjes në Pensilvani, SHBA. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pensilvani të SHBA-së, ku një baba dhe dy...

Prej një jave i humbur, babai denoncon zhdukjen e djalit në Tiranë

Një 42-vjeçar është zhdukur nga banesa e tij në Tiranë pa lënë gjurmë. Bëhet me dije se denoncimin në polici e ka bërë babai i...

“Atje të pret Floriani që e doje aq shumë”, ndahet nga jeta babai i Dr. Florit, dedikimi prekës nga moderatori i njohur

Moderatori i njohur, Turjan Hysko, ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm të hidhur, pasi njofton se është ndarë nga jeta Muhamet Kondi,...

I biri akuzohet për vrasjen e ish-deputetit Pashko Ujka, flet babai i Marjan Kolës: Djali im është i pafajshëm, ishte në Kosovë kur ndodhi...

Babai i Marjan Kolës,i cilit akuzohet për vrasjen e ish-deputetit Pashko Ujka në mes të Shkodrës, mbrëmjen e 29 Nëntorit, është shprehur se djali...

Zi në familjen e Senida Mesit, ish zv.kryeministrja humb babain: Mirupafshim, derisa të shihemi përsëri

Zi për familjen e Senida Mesit, pasi është ndarë nga jeta babai i saj, Ish-zëvendëskryeministrja me anë të një postimi në rrjetet sociale ka ndarë...

U dhunua barbarisht nga babai 27-vjeçar, del nga reanimacioni 6-vjeçarja, ja si është gjendja e saj shëndetësore

Vajza 6-vjeçare, e cila u dhunua në mënyrë barbare nga babai i saj 27-vjeçar ka dalë nga Reanimacioni. Burime për median bëjnë me dije se...

Lulzim Basha mesazh prekës për humbjen e të atit: Lamtumira me të na hidhëroi dhe ligështoi shumë, Zoti e mori me qetësinë dhe dinjitetin...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar me një mesazh prekës për humbjen e babait të tij, Xhelalit, i cili u nda nga...

Lajmet e fundit